חייג: 073-2100676

גולן יאירי - היזם והמייסד

גולן יאירי, בן 46 נשוי ואבא גאה לעופרי יובל וטל. בנוקדה מסויימת בחיי, תוך כדי קרירה צבאית מצליחה, הבנתי לעצמי שאחד הדברים החשובים בחיים הוא לעשות את מה שאוהבים. וגיליתי שבמקומות הללו צומחת מצוינות, משמעות וסיפוק רב המקרין לכל תחומי החיים. מאז זו שאיפתי הן לגבי עצמי והן כלפי כל סביבתי. שנותי הבוגרים היו בשרות מבצעי בחיל האוויר, אותו סיימתי בשנת 2012, בדרגת סגן אלוף. רוב שרותי הצבאי היה ביחידה 669 - יחידת החילוץ והפינוי הקרבי בהיטס של ח"א. תחילתו כלוחם במסלול ההכשרה אותו סיימתי בהצטיינות ולאחר קורס קצינים, ביצעתי במעלה הדרך את כל תפקידי הפיקוד ביחידה כולל פיקוד על יחידה 669 . בנוסף הקמתי את ביה"ס לחילוץ ופינוי קרבי בהיטס ביחידה והייתי מפקדו הראשון של ביה"ס. במהלך השרות ביצעתי שני תפקידים במטה חיל האוויר, במפקדת הכוחות המיוחדים בחיל – ראש מדור פיתוח הדרכה וראש ענף מבצעים. בתפקידי האחרון הובלתי את גיבוש התפיסה לפיתוח פיקוד ומנהיגות בח"א, ולאחר אישורה ע"י מפקד ח"א הובלתי את צוות ההקמה של בית הספר לפיקוד ומנהיגות בח"א והייתי מפקדו הראשון.  

בעולם האקדמאי אני בעל תואר ראשון, בהצטיינות בחוג המשולב למדעי החברה, מאוניברסיטת בר אילן, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, תואר שני נוסף, כמצטיין דיקן במדע המדינה מאוניברסיטת חיפה ובוגר המכללה לביטחון לאומי. בשנים האחרונות, מתוך אותה אמונה לעשות את מה שאוהבים, בחרתי להתמקד בעולם החינוך ולאור זאת למדתי הוראה במכללת בית ברל ואני בוגר תכנית מנדל למנהיגות חינוכית בצה"ל. 
מה חדש בליבה

אביב הגיע פסח בא

 

האביב בפתח ואנחנו חוזרים לפעילות

זה הזמן לחוויה משפחתית מיוחדת במינה

מסע משפחתי משותף

מסע חוויה משפחתי משותף למספר משפחות המעוניינות לציין ארוע משמעותי בדרך של הנאה, אתגר ומשמעות

כתבה בגלובס

כתבה על 'ליבה' במוסף סוף שבוע של גלובס

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000923681

מסעות חוויה משפחתיים לארגונים

מסעות חוויה משפחתיים לארגונים המעוניינים לטפח את אנשיהם באמצעות פעילות משפחתית מהנה ומעצימה ובכך לחזק את הקשר עם הארגון בדרך חדשה, ייחודית ומשמעותית .

נעים להכיר - מסע חוויה משפחתי

נעים להכיר - מסע חוויה משפחתי 

4 שעות של זמן איכות משפחתי בטבע - חוויה משפחתית מיוחדת במינה, נהנים ומגלים תובנות משמעותיות לנו כמשפחה ולכל אחד כפרט

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים ל'ליבה' - בית ספר חוויתי למשפחות

זה הזמן לקחת פסק זמן קצר ממרוץ החיים ולפנק את עצמכם בכמה שעות איכות משפחתיות. הזדמנות מיוחדת במינה לשלב הנאה, משמעות וערך רב למשפחה כצוות ולכל אחד כפרט.