חייג: 073-2100676

מאיפה נולד הרעיון

החלום להקים בית ספר חוויתי למשפחות התגבש בראשי בשנים האחרונות, אך תחילתו, כנראה באופן בלתי מודע, היה לפני כעשרים וחמש שנים. אז אני קצין צעיר ביחידה 669 ונחשף לעוצמה האדירה של תהליכי פיתוח צוותים. נפעם ומתרגש לחוות איך בזמן קצר הופכים קבוצה של אנשים זרים לחלוטין לצוות מגובש, אשר חבריו מפקידים את חייהם בידי חבריהם, באמון מוחלט הן באימונים והן בפעילות מבצעית. העוצמה הזו של תהליך פיתוח צוותים הוא הזרע הראשון בניצני רעיון.

בהמשך הקרירה הצבאית הכוללת את כל תפקידי הפיקוד ביחידה 669 מלוחם ועד מפקד היחידה, הצטרפה משפחתי האהובה, וכאן נתקלתי בדילמות רבות הקשורות לשילוב שבין החיים ביחידה מבצעית לבין ההשקעה והחיבור למשפחה שהייתה תמיד הדבר היקר לי ביותר. האהבה שלנו לטבע הביאה אותנו לקחת מידי פעם פסקי זמן קצרים ולטייל, לבד, רק אנחנו בנופים קסומים, באוהלים ובדרך זו נוצר חיבור רגשי גדול ועמוק, תקשורת משמעותית וגיבוש שהקרינו על כולנו המון אושר ואהבה, זהו הזרע השני בגיבוש הרעיון.

בתפקידי האחרון בחיל האוויר הובלתי את ההקמה של ביה"ס לפיקוד ומנהיגות של ח"א והייתי מפקדו הראשון. כחלק מתפיסת פיתוח הפיקוד והמנהיגות בחיל האוויר שילבנו פרק העוסק בפיתוח האישי, זאת מתוך הבנה שהפיתוח האישי הינו מרכיב משמעותי ביותר בפיתוח מנהיגות. במסגרת זו חוויתי הן באופן אישי והן דרך אלפי קצינים שעברו בביה"ס את החשיבות והעוצמה של תהליכים אלו הן על התחושה האישית והן על התפקוד הנגזר מכך זהו הזרע שלישי ביסוד הרעיון.

זרעים אלו – פיתוח צוותים, משפחה וקריירה ותהליכי פיתוח אישי הצמיחו שורשים עמוקים, מהם נולד בית הספר החוויתי למשפחות.
מה חדש בליבה

אביב הגיע פסח בא

 

האביב בפתח ואנחנו חוזרים לפעילות

זה הזמן לחוויה משפחתית מיוחדת במינה

מסע משפחתי משותף

מסע חוויה משפחתי משותף למספר משפחות המעוניינות לציין ארוע משמעותי בדרך של הנאה, אתגר ומשמעות

כתבה בגלובס

כתבה על 'ליבה' במוסף סוף שבוע של גלובס

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000923681

מסעות חוויה משפחתיים לארגונים

מסעות חוויה משפחתיים לארגונים המעוניינים לטפח את אנשיהם באמצעות פעילות משפחתית מהנה ומעצימה ובכך לחזק את הקשר עם הארגון בדרך חדשה, ייחודית ומשמעותית .

נעים להכיר - מסע חוויה משפחתי

נעים להכיר - מסע חוויה משפחתי 

4 שעות של זמן איכות משפחתי בטבע - חוויה משפחתית מיוחדת במינה, נהנים ומגלים תובנות משמעותיות לנו כמשפחה ולכל אחד כפרט

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים ל'ליבה' - בית ספר חוויתי למשפחות

זה הזמן לקחת פסק זמן קצר ממרוץ החיים ולפנק את עצמכם בכמה שעות איכות משפחתיות. הזדמנות מיוחדת במינה לשלב הנאה, משמעות וערך רב למשפחה כצוות ולכל אחד כפרט.