חייג: 073-2100676

מודל ליבה

 מודל ליבה לאושר ומשמעות משפחתית הוא פרי פיתוח ייחודי של בית הספר החוויתי משפחות. מודל זה הינו מודל אקלקטי האוסף ידע מוכח מעולמות תוכן מגוונים - פסיכולוגיה חיובית, אינטליגנציה רגשית, אימון, פיתוח צוותים, יעוץ אירגוני, התפתחות אישית, אפקטיביות ועוד, לתוך תפיסה מארגנת ייחודית וממוקדת לייעוד ביה"ס ולתפיסת הפעלתו.

 מבנה המודל – המודל מורכב משישה יסודות וכל יסוד הוא עולם המכיל בתוכו אוסף של תובנות המעצימות את המשתתפים כפרטים ואת המשפחה כצוות. היסודות הללו בלתי תלויים זה בזה, כל אחד עומד בפני עצמו והשילוב שלהם עם התובנות הנגזרות מכל אחד מהם יוצרים יחד את מודל ליבה לאושר ומשמעות משפחתית.

 המודל מכיל בתוכו ידע וניסיון רב ומוכח אשר נלמד תוך כדי החוויה וההנאה. מודל ייחודי זה מאפשר לכל משפחה לבחור את עולמות התוכן המותאמים לעניין ולצורך האישי. החל מהכרות ראשונית וכללית עם המודל כולו דרך הכרות מעמיקה עם כל אחד מהיסודות וכלה בתוכניות ייחודיות המותאמות האופן אישי. 
מה חדש בליבה

אביב הגיע פסח בא

 

האביב בפתח ואנחנו חוזרים לפעילות

זה הזמן לחוויה משפחתית מיוחדת במינה

מסע משפחתי משותף

מסע חוויה משפחתי משותף למספר משפחות המעוניינות לציין ארוע משמעותי בדרך של הנאה, אתגר ומשמעות

כתבה בגלובס

כתבה על 'ליבה' במוסף סוף שבוע של גלובס

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000923681

מסעות חוויה משפחתיים לארגונים

מסעות חוויה משפחתיים לארגונים המעוניינים לטפח את אנשיהם באמצעות פעילות משפחתית מהנה ומעצימה ובכך לחזק את הקשר עם הארגון בדרך חדשה, ייחודית ומשמעותית .

נעים להכיר - מסע חוויה משפחתי

נעים להכיר - מסע חוויה משפחתי 

4 שעות של זמן איכות משפחתי בטבע - חוויה משפחתית מיוחדת במינה, נהנים ומגלים תובנות משמעותיות לנו כמשפחה ולכל אחד כפרט

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים ל'ליבה' - בית ספר חוויתי למשפחות

זה הזמן לקחת פסק זמן קצר ממרוץ החיים ולפנק את עצמכם בכמה שעות איכות משפחתיות. הזדמנות מיוחדת במינה לשלב הנאה, משמעות וערך רב למשפחה כצוות ולכל אחד כפרט.